Bezoek de bijzondere en mooie tuinen in de Winschoten en omgeving. De eigenaren zijn graag bereid de bezoekers van alles over de tuin en tuinieren te vertellen. Voor bezoekers van buiten de regio is een bezoek aan dit bijzondere en verassende deel van Groningen aan te bevelen! Kijk voor de deelnemende open tuinen op www.opentuinenestafettegroningen.nl/
En wil je nog meer tuinen in de provincie Groningen bekijken? Dat kan!
In de provincie Groningen zijn veel mooie tuinen en veel enthousiaste tuiniers. Een groot aantal van hen zijn lid van één van de 7 afdelingen van Groei & Bloei in de provincie Groningen (Winschoten, Appingedam/Delfzijl, Groningen, Haren/Eelde, Midden-Groningen, Veendam en Stadskanaal).
Deze afdelingen hebben gezamenlijk de Open Tuinen Estafette opgezet: van eind mei tot aan september stelt om de 2 à 3 weken steeds één van de afdelingen de tuinen open voor publiek. Zo kun je een grote diversiteit aan tuinen zien op verschillende momenten in het tuinseizoen.
27, 28 en 29 mei 2023 Haren/Eelde
10 en 11 juni 2023 Midden-Groningen
1 en 2 juli 2023 Stadskanaal
22 en 23 juli 2023 Winschoten
5 en 6 augustus 2023 Appingedam/Delfzijl
19 en 20 augustus 2023 Groningen
Een gids met de tuinen, de openingstijden- en dagen en de bijbehorende adressen is eind april te downloaden op www.opentuinenestafettegroningen.nl/
22 juli t/m 23 juli