Afbeelding Handgebondenboeket in hoge vaas (video)

Handgebondenboeket in hoge vaas (video)

Maak zelf een parallel handgebonden boeket in een hoge vaas. Zorg dat je alles van tevoren goed voorbereidt en klaar legt. Zet ook zonodig materiaal alvast op draad, want later heb je je handen vol aan het boeket! Birgit Davids laat voor Groei & Bloei zien hoe je zo'n boeket maakt.

Dit heb je nodig:

  • Witte lelies
  • Asparagus
  • Anthuriumblad
  • Aspidistrablad
  • Araliablad
  • Zaaddozen van Moby Dick
  • Knoestige takken
  • Oasis binddraad
  • Hoge vaas

Veel succes en plezier! Laat je resultaat eens zien op onze Facebookpagina Bloemschikken

Film: Jack en Heleen Groot
Arrangement en uitvoering: Birgit Davids

Afbeelding

Het Groei & Bloei Tienpuntenplan voor klimaatvriendelijk tuinieren

Tuinieren met respect voor de natuur en het klimaat? Alle tuinen van Nederland vormen samen één grote groene oase en daarmee kan iedere tuinier een belangrijke bijdrage leveren aan het tegengaan van klimaatverandering.

#1 voed de bodem en spit liever niet

  • Schimmels, bacteriën en bodemdiertjes zorgen voor een gezonde bodem. Planten krijgen daarin een goede start en zijn weerbaarder tegen ziekten.
  • Spit zo min mogelijk, zo houd je de bodemstructuur in tact wat belangrijk is voor toe-en afvoer van water & voedingsstoffen.